O nas

Jesteśmy niezależnym serwisem pogwarancyjnym sprzętu foto i video. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach. Nasza firma znajduje się w Suwałkach przez co możemy wykonywać naprawy w znacznie niższej cenie niż w innych rejonach polski. – sprzęt do naprawy lub konserwacji można pozostawić u nas osobiście, wysyłkowo, lub za pomocą naszych partnerów handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W ostatnich dniach dla wygody i komfortu naszych klientów wprowadziliśmy usługę dor to dor . Teraz kurier może odebrać sprzęt bezpośrednio z twojego domu.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji.
Kosztorysy naprawy wykonujemy bezpłatnie.

Serwisujemy sprzęt foto następujących marek:
Canon, Nikon, SONY, Panasonic, Fujifilm, Kodak, Samsung, Metz, Casio, Polaroid, JVC, Pentax, Contax, Kyocera, Yashica, RICOH, Sunblitz, Sunpak, Konica Minolta, Minolta, Carl Zeiss, OLYMPUS, Rollei, Pentagram, Benq, LEICA, TAMRON, Tokina, oraz wielu innych.

U nas naprawisz:
– Aparaty cyfrowe i analogowe
– Obiektywy
– Kamery video

Oferujemy atrakcyjne terminy i uczciwe ceny.

W pierwszej kolejności staramy się naprawić uszkodzenia, bez wymiany całych elementów,co zdecydowanie obniża koszt naprawy twojego sprzętu foto. Wymiana całych elementów/modułów odbywa się, tylko w przypadku zbyt rozległego uszkodzenia uniemożliwiającego naprawę lub na życzenie klienta.

Nasz serwis znajduje się w Suwałkach na ulicy T.Kościuszki 93. Sprzęt można dostarczyć osobiście, wysłać paczką lub przez punkty w kraju.Znajdują się one w zakładce „Kolektorzy”.

Nie masz czasu udać się na pocztę lub wezwać kuriera?

Zgłoś naprawę i odbiór sprzętu online!

Koszt przesyłki do serwisu jest bezpłatny
Koszt wysyłki zwrotnej 20 zł.

Zgłaszam naprawę...

Naprawiamy